Wdech i wydech… Powietrze, którym oddychamy jest niezbędne do życia. Zobacz jak stale rozszerzamy jego ochronę.

Od pierwszych chwil istnienia poświęcamy się zamiłowaniu do pokonywania wyzwań związanych z powietrzem. Od 20 lat w Polsce tworzymy klimat z pasją! Jako lider w dziedzinie redukowania oddziaływania na środowisko, każdego dnia wykorzystujemy nowoczesną technologię, aby zapewnić komfortowe warunki do życia dla wszystkich ludzi i regionów na świecie. Taka misja była i będzie nam przyświecać już zawsze.

Masanori Togawa, Prezes i Dyrektor generalny Daikin Industries, Ltd powiedział kiedyś, że Daikin to: „Dążenie do zrównoważonego rozwoju i zrównoważonego społeczeństwa poprzez potęgę technologiczną oraz znakomite zasoby ludzkie”.

Codziennie angażujemy się w dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz kompleksowych rozwiązań sterowania klimatem. Wszystko to z myślą o  użytkownikach na całym świecie. Tworzymy komfortowe i ekologiczne środowisko wewnątrz pomieszczeń.

Poznaj nasze fundamentalne wartości:

  • Bezwzględna wiarygodność – wyrażamy ją poprzez angażowanie się w budowanie relacji. Opieramy je na zaufaniu, a także otwartości względem klientów, kolegów, partnerów biznesowych oraz całej społeczności.
  • Przedsiębiorcze zarządzanie – tę wartość wyznajemy poprzez pełne zaangażowanie w budowanie firmy. To wszelkie działania dające satysfakcję i budujące perfekcję naszych pracowników.
  • Harmonijne relacje – to nasze zaangażowanie w tworzenie takiego środowiska pracy, w którym wszyscy pracują razem, aby osiągnąć cele i sprostać wyzwaniom firmy Daikin.