Z myślą o kliencie rezydencyjnym

Podnosimy wygodę w domach i mniejszych obiektach. W jaki sposób? Poprzez tworzenie najwyższej klasy urządzeń, które zapewniają maksymalny komfort w Twoim domu. Są one efektywnie (a przez swój wyjątkowy design również efektownie!) wykorzystywane w małych i średnich budynkach jednorodzinnych, małych sklepach, a także w biurach.

Należą do nich: 

  • klimatyzatory
  • pompy ciepła
  • i oczyszczacze powietrza

Klimatyzatory

Są to między innymi

  • klimatyzatory Split do ogrzewania i chłodzenia pojedynczych pomieszczeń
  • systemy Multi Split do ogrzewania i chłodzenia od 1 do 5-ciu pomieszczeń

Pompy ciepła

Pompy ciepła to temat obecnie popularny, ich znaczenie jako jedynego źródła ciepła dla budynków rezydencyjnych znacząco wzrosło w ostatnich latach. W ofercie Daikin znajdują się odpowiednie rozwiązania zarówno dla budynków już istniejących, które wymagają wymiany źródła ciepła, jak i do budynków nowych z instalacjami niskotemperaturowymi ogrzewania.

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza Daikin polecamy osobom, które szukają rozwiązań zapewniających czyste i higieniczne powietrzewolne od pyłków i kurzu, szkodliwych cząstek PM2,5, bakterii i wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów.

Wersja oczyszczacza z nawilżaniem pomoże utrzymać w domu zdrowy poziom wilgotności nawet zimą, co przekłada się na lepsze samopoczucie oraz wyższy komfort.

To właśnie o powyższych trzech typach urządzeń Daikin będzie szerzej mowa w naszych kolejnych publikacjach. Bądźcie z nami!