Z myślą o obiekcie komercyjnym

Każdego dnia czujemy się odpowiedzialni za tworzenie klimatu, który odpowiada na potrzeby naszych klientów komercyjnych i jest całkowicie spójny z ich stylem życia. To nasza misja na zawsze.

Tym artykułem rozpoczynamy serię publikacji, która będzie poświęcona rozwiązaniom Daikin dedykowanym do obiektów komercyjnych. To właśnie takie obiekty  wymagają dziś rozwiązań szytych na miarę.

Tworzymy i dostarczamy kompletne rozwiązania

Zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę danego budynku, jego architekturę, a także oczekiwania użytkowników, którzy przebywają w nim najczęściej. Dzięki takiemu podejściu, potrafimy wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom, jakie mają m.in.

  • hotele,
  • biura,
  • restauracje,
  • galerie handlowe,
  • czy teatry

Zgodnie z misją, która nam przyświeca, dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji oraz jakości powietrza wewnątrz budynków.

Technologia a architektura

Różnorodność potrzeb i specyfika obiektów niejednokrotnie stawiają wyzwanie stworzenia różnych rozwiązań w obrębie tej samej funkcjonalności. Często obiekty o tym samym przeznaczeniu jak biura czy hotele, są zlokalizowane w budynkach o odmiennej architekturze i wymagają  zastosowania innych rozwiązań

I tak przykładowo w budynkach wysokościowych czy obiektach zabytkowych dużym wyzwaniem jest lokalizacja jednostek zewnętrznych. Wiąże się to z brakiem możliwości ich umiejscowienia na dachu czy na zewnątrz budynku oraz prowadzenie samej instalacji.

W kolejnych wpisach przedstawimy rozwiązania klimatyzacyjne (systemy VRV, agregaty wody lodowej), rozwiązania chłodnicze oraz wentylacyjne stworzone z myślą o obiektach komercyjnych

Bądź z nami i korzystaj z klimatu, który został specjalnie zaprojektowany dla Twojego stylu życia!